יצירת קשר מהיר
לקבלת פרטים נוספים
יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.
אישור לקבלת חומרי
    פירסום ודיוור
צי רכב
אודות
חברת הסעות אלעד בע"מ נוסדה בשנת 1997 ומתמחה במתן שרותי הסעה למגוון רחב של לקוחות  מרוצים וממליצים ונאמנים מזה שנים רבות, וביניהם:
משרדי ממשלה,משרד הביטחון,משרד החקלאות,משרד הבריאות,משרד הקליטה,ביטוח לאומי, חברת חשמל, תע"ש, מכון וולקני, הסתדרות החדשה, הסתדרות המעו"ף, עיריית ראשון לציון, עיריית תל אביב, עיריית חולון, עיריית בת ים, עיריית בית שמש, מועצה אזורית גן רווה, מועצת אזור,בתי חולים באר יעקוב, בית חולים נס ציונה, בית חולים הגריאטרי, הנהלת בתי המשפט,איקאה,הריבוע הכחול,משתלות דנציגר ועוד.
 
שירות לקוחות
חברתנו חרטה על דיגלה מתן שירות ברמה הגבוהה מתוך ראיה והכרה כי זה לחם חוקה של כל חברה עסקית וסם החיים לחברה כלכלית באם היא רוצה להתקיים.
החברה משקיעה כוח אדם לקשר רצוף עם הלקוחות וקשובה לכל תלונה וטענה של הלקוחות ומעניקה תשומת לב באופן צמוד ורציף, העובדה כי רוב נהגי החברה הם שכירים משפרת את רמת השרות לאין ערוך.
חברתנו מספקת שירות הסעה ע"פ דרישות הלקוח וגמישה לצרכיו המיוחדים.
 
הנהלת החברה
הנהלת החברה מורכבת ממנהלים מקצועיים בעלי הכשרה בתחום התחבורה ובעלי ניסיון רב שנים בתחום הניהול.
מנכ"ל - מר' מישל אברגיל-בעל הסמכה לניהול משרד הסעים והובלות,ובעל ניסיון רב בתחום ההסעות.
סמנכ"ל ומנהלת הכספים – יערית אברגיל.
מנהל שרות לקוחות - מר' ניסים מנוס.
קצין בטיחות –מר אלברט.מואדב עם מינוי מטעם משרד התחבורה.
מנהל תפעול- מר' רונן איטח.
רכז סידור עבודה – מר' רמי ניסים.
מנהל חשבונות – מר מתתיהו אבי אבן.
רואה חשבון – מר מולי שכטר.
 
צי הרכבים
החברה מבצעת את משימותיה באמצעות צי רכב של כ-100 כלי רכב שונים שברובו בבעלות החברה. סוגי הרכבים הם מגוונים ונותנים מענה למגוון דרישות הלקוח, הרכבים מפוקחים ע"י קצין הבטיחות ורמת אבזור מפואר עם מערכות מולטימדיה משוכללות.
 
מוקד הזמנות
מוקד ההזמנות מאויש ע"י מנהל תפעול וסדרנים בעלי ניסיון רב בביצוע ובפיקוח על ביצוע הנסיעות במשך 24 שעות באמצעות מערכת ממוחשבת לביצוע הזמנות קבועות ומזדמנות אשר יודעת לעקוב אחר ביצוע הנסיעה בכל שלביה.
 
מערכת GPS
כל רכבי החברה מחוברים במערכת ניהול צי רכב אשר עוקבת באמצעות GPS  לוויני אחר מיקומו של הרכב באופן מדויק ויודעת לדווח על ביצועי הרכב בהווה ובעבר עד שנה, הנתונים שהמערכת יודעת לדווח על הרכב בזמן אמיתי מהירות הרכב מיקומו המדויק ,כיוון נסיעתו,תאריך ושעה מדויקים. כל הרכבים מצוידים במכשירי קשר/מירס שבאמצעותם אנו מתוקשרים עם הנהגים והרכבים.
חברתנו נותנת מענה לרכב תקוע במהירות תוך כדי צמצום למינימום את זמן ההמתנה,עד 20 דקות,מעיר גדולה ,ועד 30 דקות מעיר קטנה.
 
מערכת לשיבוץ נוסעים:
חברתנו מנהלת ושולטת בהסעות באמצעות תוכנה לניהול היסעים מאוד מתקדמת, במודל התוכנה קיימות אופציות  מודל שיבוץ נוסעים  ומודל לקליטת ביקוש נסיעות אינטרנטיות בתוספת תשלום שבאמצעותה כל נוסעי הלקוח שאושרו מראש יכולים להיכנס לאתר באמצעות קוד ולרשום את שמם להסעה ביום ובשעה מסוימת, התוכנה יודעת לתכנן את כמות הנוסעים המורשים שיש להסיע וע"פ הכמות הנדרשת שלרכבם מתאימים להסעה ע"פ הנחיות והגדרות הלקוח, דבר שיחסוך כסף  וזמן רב וייעל את הליך ההסעות.